restart

Компанія "Агротек-Інвест" працює на українському ринку сільськогосподарської техніки з 2008 року і є офіційним дилером John Deere в Дніпропетровській, Запорізькій,  Херсонській областях та на територіях Донецької області, що знаходяться під контролем влади України.

Продаж і обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere, включаючи постачання оригінальних запасних частин, продаж техніки з напрацюванням, послуги трейд-ін - стратегічний напрям роботи компанії.

Серед інших напрямів діяльності компанії - продаж і обслуговування техніки Vaderstad, Hagie, Kramer, Mazzotti, Monosem, Sulky; постачання сільськогосподарських і вантажних шин Firestone, Michelin, NeoTerra, продаж та обслуговування зрошувальних систем OTECH.

Стратегія роботи компанії полягає в максимально швидкому і якісному обслуговуванні клієнтів через розвинену сервісну мережу з наданням повного комплексу продуктів і послуг, які можуть задовольнити потреби клієнта.

За роки активного розвитку компанія побудувала розвинену сервісну мережу і складську інфраструктуру з 12 філій на південному сході України з центральним офісом в Дніпрі. На сьогодні, завдяки зусиллям нашої команди на полях України працює більше 12 000 одиниць техніки, яка обслуговується нашими фахівцями в режимі 24/7.

Особливу увагу компанія приділяє оптимізації виробничих процесів клієнтів за рахунок устаткування техніки системами точного землеробства, надання послуг з аналізу грунтів через напрям Агротек Farmsight, навчанню клієнтів роботі з технікою за допомогою фахівців Агротек Academy.

Продаж і сервісне обслуговування техніки з напрацюванням - Aгротек Restart - один з ключових напрямів, що активно розвиває компанія в останні роки.

Агротек RESTART – це цілий комплекс послуг та переваг, що відрізняє нас від інших постачальників техніки з напрацюванням в Україні.

Для якісного обслуговування клієнтів, що зацікавленні у придбанні техніки з напрацюванням, у 2019 році ми побудували сучасний, найбільший в Україні сервісний центр під Дніпром площею 2000 м2 з великим виставковим майданчиком, на якому представлена техніка, що є в наявності.

Сервісна зона центру оснащена найсучаснішим обладнанням та потужним сервісним боксом на 900 м2 для ремонту та відновлення техніки. Команда з освічених фахівців займається ремонтом та обслуговуванням техніки, щоб надати її у використання у найкращому стані.

ПЕРЕВАГИ співпраці з нами:

  • Абсолютно вся вживана техніка придбана виключно у офіційних дилерів США та Європи.
  • Абсолютно вся техніка має прозору та підтверджену сервісну історію та офіційне походження.
  • Професійний та сертифікований технічний персонал проводить підготовку техніки до роботи в полі
  • Широкий вибір якісної техніки з напрацюванням вже на майданчику в Україні
  • Гарантія від офіційного дилера
  • Найкращі умови при придбанні техніки під замовлення клієнта

Незалежно від того, де ви знаходитесь в Украіїні, якщо ви шукаєте найкращу техніку John Deere з напрацюванням, ми зможемо задовольнити ваші потреби і перевершити ваші очікування.

restart
restart